אודות

ל.י.א אסתטיק, חברה צעירה ודינמית המביאה לשוק אסתטיקת היופי פתרונות הזרקה מהמעלה הראשונה, תוך כדי הקפדה מירבית על איכות גבוהה, עמידות החומר לאורך זמן וזמן החלמה מינימלי.

 

מעבדות החברה פיתחו סדרה של מוצרים המבוססים על חומצה היאלרונית תחת המותג “Cybelle” . בסדרה זו ניתן למצוא חומרים בעלי סמיכויות שונות העונים לצרכים השונים של הרופא ולאופן שימושם באיזורים השונים בפנים. ישנם מוצרים בעלי חומצה מצולבת, אחרים בעלי חומצה שאינה מצולבת ושילובים שונים. כל זאת על במטרה לתת את התשובה האופטימלית הן לרופא והן ללקוח.

מותג נוסף של החברה, ה”Brillas”, חומר על בסיס סידן. חומר אותו מחדירים לאזורים ספציפיים בלבד, בחדירה עמוקה יותר והוא מחזיק למשך זמן רב יותר. כל המוצרים ניתן לקבלם עם לידוקאין או ללא לדוקאין, לבחירת הרופא המטפל.

 

חומרי הגלם מהם מיוצרים מוצרי החברה נרכשים מספקים העומדים בשורה הראשונה באיכות מוצריהם. רמת הניקיון המכסימלית ושילוב עם טכניקות מתקדמות המונעות נפיחויות לאחר ההזרקה, כולל באיזור העיניים והצוואר, כמו גם עמידות המוצר לאורך זמן מזכים את החברה להכרה ממעבדות בינלאומיות בלתי תלויות.

 

ל.י.א אסטיק עובדת בסטנדרטים מחמירים, תוך בקרת איכות ותהליכים קפדנית, ולפיכך הוקנה לה התקן הבינלאומי ISO _13485 לפיתוח וייצור תכשירים רפואיים כל אלו כמו גם השימוש בטכניקות מוכחות, תוך שימת דגש על הצורך להיות מקצועיים ואמינים, מביאים להכרה על כך ממעבדות בינלאומיות בלתי תלויות.

 

איכות הטיפול, המקצועיות ללא פשרות וטכניקות ייחודיות הן סוד ההצלחה של החברה שבזכותם היא צומחת וחודרת לשווקים בינלאומיים. כל אלו מובילים למוצר מאיכות גבוהה שנשאר עמיד לאורך זמן. בנוסף למחיר הוגן ללקוח ללא התפשרות על איכות המוצר וככזה יחס עלות תועלת ללקוח מעמידה את החברה כמובילה בתחום.

 

כל אלו מאפשרים לה יתרון משמעותי בשוק פתרונות ותהליכי האסתטיקה הרפואית. איכות גבוהה, עמידות לאורך זמן וטכנולוגיות פורצות דרך יחד עם שירות אישי ומקצועי הם היסודות עליהם בונה ליא אסתטיק את פעילותה.

דילוג לתוכן